ліжко з під'ємним механізмом
11237,00
грн.
Ліжко виконане еко шкірі , також можна обрати будь який колір та текстуру тканини чи еко шкіри . Ціна може змінюватися при даних опціях.

Доступні загальні розміри :1500/1700 / 1900х100х2100 мм;
Розміри спального місця :1200/1400/1600 / 1800х2000 мм;

Корпус: дерев'яний каркас з бруса хвойних порід, ДСП, ДВП;
Білизняний ящик: виготовлений з ДСП, ДВП, декоративно оббитий.
Варіанти придбання:
№1 на підйомнику з каркасним матрацом (ламельний блок, ППУ 25-35 щільності, повсть, пружинний блок ,синтепон, жаккардовое покриття);
№2 на підйомнику без матраца (матрац купується додатково на вибір);

Ціна вказана в еко шкірі , з матрацом та ПМ , на розмір 1700 х 2100
Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначним чином відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури, комплектуючих та палітрами кольорів які використовують виробники . Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставці у шоурумі. Також нагадуємо, щофабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, чи шаблони перешиття підголівника ,що не впливають на їх основне призначення, та не є причиною для повернення товару.
Click to order
Cart
Перетелефонуйте мені стосовно цього товару
Total: 
Як можна до Вас звертатись?
Ваш Email
Ваш номер мобільного