розмір виготовляється на замовлення

27
22594,00
грн.
Варіант з фотодруком ,підійде практично для будь якої кімнати адже можна підібрати малюнок , що поєднується з будь-яким інтер'єром.
Всередині розміщені місткі полиці, шухляди чи модулі для вішалок . Індивідуальний підбір внутрішнього наповнення дозволяє ідеально організувати простір, в який ви обов'язково розмістите свій одяг, для ідеально зберігання.

Можна додати шухляди, додаткові полиці, трубу, карніз із підсвіткою. Колір та тематика фотодруку можу бути різноманітна. Ціна фотодруку не залежить від тематики , за вийнятком індивідуальних варіантів , які виготовояються під замовлення.
Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначним чином відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури, комплектуючих та палітрами кольорів які використовують виробники . Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставці у шоурумі. Також нагадуємо, що фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, чи шаблони перешиття підголівника ,що не впливають на їх основне призначення, та не є причиною для повернення товару.
Click to order
Перетелефонуйте мені стосовно цього товару
Total: 
Як можна до Вас звертатись?
Ваш Email
Ваш номер мобільного