УСЛУГИ
Мы помогаем развиваться молодым компаниям в области архитектуры и инновации городских пространств.
Дзеркальний глянець
Сяючі глянцеві поверхні, які радують господарів і зосереджують на собі захопливі погляди гостей. Неймовірний блиск дзеркальних поверхонь досягається завдяки дотриманню європейських технологічних норм фарбування. Яскраві активні відтінки (13 кольорів на вибір) зроблять вашу кімнату для приготування їжі по-справжньому красивою, стильною та життєстверджуючою.

Широку тонову гаму збагачує додатковим блиском і неймовірно красивими переливами ефект металік, який може бути поєднаний з будь-яким із представлених кольорів. Глянцеві фарбовані поверхні доповнює релінгова ручка двох розмірів — менша і більша (друга ставиться на широкі горизонтальні фасади.

Розкішні, технологічні і функціональні фасади «Color-Міх» недарма стали хітом продажів. Така кухня ідеально вписується у сучасні стилі — вона наповнює приміщення світлом і робить інтер'єр ефектним та яскравим.

Маркетинг:
Разрабатываем маркетинговую концепцию, разрабатываем стратегию и план редевелопмента, исследуем целевые группы
Концепция:
Разрабатываем идеологию и концепцию проекта, предлагаем архитектурно-градостроительные решения, создаем схему функционального зонирования, составляем общий эскизный план проекта, раскрываем потенциал развития территории, разрабатываем програмно-событийное наполнение
По всем вопросам свяжитесь с нами любым удобным способом:

E-mail: hello@company.com
Телефон: +123 466 567 78
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube

© All Right Reserved. My company Inc.
e-mail us: hello@company.cc