розмір виготовяється на замовлення

3932,00
грн.
Усі шафи — купе виготовляються на замовлення , колір, розмір ( висота / ширина /глибина ) можна змінити . Також ви можете обрати колір який найкраще підходить до вашого інтер'єру . До усіх шаф можна додати шухляди, додаткові полиці, трубу, карніз із підсвіткою. Такж є різні варіанти кольору розсувних систем .


Дерев'яні фасади - це модно адже сьогодні світ захопила хвиля натуральності та боротьби за екологічний спосіб життя, що абсолютно виправдано, і це відбивається в моді на дизайни інтер'єрів. . Двері можуть бути виконані не лише із шпону, а й з простої якісної фанери або ламінованого ДСП чи МДФ як у нашому випадку. Велика кількість сучків на дверцятах - це сьогодні самий пік моди. Такий предмет меблів можна розмістити в будь-якій кімнаті, ну а якщо ви зумієте підтримати присутність шафи ще й аналогічним декором, чи іншими предметами інтер'єру, можете сміливо вважати, що вам вдалося наздогнати мінливу моду.

Звертаємо Вашу увагу на те, що колір, тон, насиченість, фактура меблів на зображеннях і в дійсності можуть незначним чином відрізнятися. Всі зображення максимально наближені до оригінальних виробів, але певні умови можуть вносити нюанси у їх відтворення та візуальне сприйняття. Для більш точного уявлення про зовнішній вигляд виробів, які вас цікавлять, ви можете ознайомитися безпосередньо з актуальними зразками матеріалів, фурнітури, комплектуючих та палітрами кольорів які використовують виробники . Також ви можете ознайомитися з готовими виробами, представленими на виставці у шоурумі. Також нагадуємо, що фабрика залишає за собою право вносити зміни в комплектацію, конструкцію і колірні відтінки виробів, чи шаблони перешиття підголівника ,що не впливають на їх основне призначення, та не є причиною для повернення товару.
Click to order
Перетелефонуйте мені стосовно цього товару
Total: 
Як можна до Вас звертатись?
Ваш Email
Ваш номер мобільного