кухня модульна

k112
Дану кухню можна виготовити на замовлення. Всі елементи можна вкомплектувати фурнітурою BLUM, або LINKEN .

Яскраві глянцеві або матові фасади - відповідають сучасним концепціям дизайну у стилі модерн.

Кухонні фасади, виготовлені за новітньою технологією покриття soft , або gloss -touch. Вони вигідно відрізняються від бюджетних плівкових покриттів своїми високими експлуатаційними характеристиками та ультрасучасним зовнішнім виглядом.

Декоровані вініловим покриттям фасади вибирають дбайливі господарі, які прагнуть нових рішень, але не бажають витрачати на меблі для кухні значну суму. Оптимально та естетично — завдяки цим двом перевагам вінілові фасади сьогодні домінують на меблевому ринку та стають хітами продажів.

Увагу покупців також приваблює вражаюча тональна палітра. Ми пропонуємо фасади 18 кольорів, і в основному це яскраві та активні, кілька з них — з ефектом металік. Великі глянцеві поверхні верхніх модулів вдало комбінуються з вітринами із матового скла — скляні елементи ефектно виглядають та полегшують загальний інтер'єр. Завершує ансамбль релінгова ручка .

Наші партнери слідують тенденціям європейської меблевої моди , і в той же час враховують смаки та вподобання наших клієнтів, тож ви самі можете стати дизайнером власної кухні, комбінуючи кольори та модульні елементи так, як самі цього забажаєте.

Click to order
Перетелефонуйте мені стосовно цього товару
Total: 
Як можна до Вас звертатись?
Ваш Email
Ваш номер мобільного